Lords of Metal
Arrow Lords of Metal

LOKERSE FEESTEN 2019

Luid de hardrock- en metal-klokken: de legendarische SCORPIONS én EUROPE komen op zondag 4 augustus naar onze jaarlijkse zwar(t)e hoogmis! 2 hardrock iconen, samen goed voor miljoenen verkochte albums en ontelbare uitverkochte en spectaculaire shows. Smeer uw stembanden voor ‘Rock You Like A Hurricane’, ‘Wind Of Change’, ‘Still Loving You’ en ‘The Final Countdown’!

Er is voor het eerst ook een indoor hardrock/metal programma die dag.

Vrijdag 2 augustus:

Main Stage:

Marco Borsato, Gers Pardoel, Niels Destadsbader, Regi

Red Bull Elektropedia Room:

J. Roots, Merol, Omdat Het Kan Soundsystem Ft Average Rob, Famke Louise, Dj Licious, Amber Broos

Zaterdag 3 augustus:

Main Stage:

Keane, Novastar, Goose nonstop, Gabriel Rios, Dr Lektroluv

Red Bull Elektropedia Room:

Kimman, Lefto B2b Red D, Maxim Lany, Felix Da Housecat, Tijana T

Zondag 4 augustus:

Main Stage:

Scorpions, Europe, Alestorm, Life Of Agony, Zeal & Ardor, Brutus, Goe Vur In Den Otto

Red Bull Elektropedia Room:

STAKE, Evil Invaders, Wiegedood, Wolvennest

Maandag 5 augustus:

Main Stage:

Patti Smith, Charlotte Gainsbourg, Father John Misty, Whispering Sons, DJ The Whatevers

Red Bull Elektropedia Room:

Gruppo Di Paslowski, Iceage, New Moon, The Germans

Dinsdag 6 augustus:

Main Stage:

The Offspring, NOFX, Heideroosjes, The Damned, Marky Ramone’s Blitzkrieg

De Leukste Middag: voor personen met een mentale/fysieke beperking

Red Bull Elektropedia Room:

SONS, Cocaine Piss, It It Anita, Black Leather Jacket

Woensdag 7 augustus:

Main Stage:

Christine And The Queens,  Róisín Murphy, Trixie Whitley, SX, DJ Ilse Liebens

Red Bull Elektropedia Room:

Compact Disk Dummies, Charlotte Adigéry, Tessa Dixson

Donderdag 8 augustus:

Main Stage:

Tourist LeMC, Roméo Elvis, Zwangere Guy, Black Mamba, Murdock

Red Bull Elektropedia Room:

Luie Louis, Jay Mng, Miss Angel, Peet, L’or Du Commun, Dvtch Norris, Jarreau Vandal Dj Set

Vrijdag 9 augustus:

Main Stage:

The Chemical Brothers, Charlotte De Witte, Tiga, Asa Moto

Red Bull Elektropedia Room:

Gabriella Vergilov, Kaiserr, Milo Spykers, Joyhauser, Monoloc

Zaterdag 10 augustus:

Main Stage:

The Van Jets, Therapy?, Arno, Triggerfinger, Dj Yves Deruyter

Kindernamiddag: Ghost Rockers, Campus 12 (toegang gratis)

Red Bull Elektropedia Room:

Cherry Moon night: Push (live), DJ Ghost b2b Manu Kenton, One Finger, Joury Parker b2b Jeroen Delodder, Quincy b2b Dimitri Cooman, Mike Thompson b2b Alain Faber

Zondag 11 augustus:

Main Stage:

Oscar And The Wolf, Kodaline, Jess Glynne, Bizzey, DJ Hakimm

Red Bull Elektropedia Room:

Chuki Beats Invites, Gangthelabel, Yung Mavu, K1d, Jacin Trill, Bokoesam, Hakimm

Datum

aug 02 2019 - aug 11 2019

Tijd

14:00

More Info

Read More

Locatie

Grote Kaai
Lokeren, Oost-Vlaanderen, België
REGISTREREN
QR Code